אוצר הטבע | אבני מדרך לגינה מגוון ענק של אבני דריכה במחיר הוגן

כל חורף אותו סיפור - הגשם יוצר עיסות בוץ בגינה שלכם, שמכריחות אותך לרדוף עם המטאטא אחרי כל אחד שנכנס הביתה והשטיחונים ששמתם בכניסה לבית לא עוזרים... זה הזמן לשלב אבני מדרך, פתרון שמשתלב נהדר בכל גינה עם דשא סינתטי או רגיל.


שוב זה קורה: הגשם הפך את פיסת הדשא בכניסה לבית לעיסת בוץ דביקה. במקום לצאת מהבית בנינוחות, היציאה מהבית כרוכה בדילוגים עצבניים בין עיסת בוץ אחת לשניה וגם בשאר הגינה המצב לא יותר טוב כי בזמן שמערכת ההשקיה פועלת אי אפשר לעבור ולדרוך על הדשא בלי להתבוסס בבוץ.

 

פתרון אסטטי לבוץ בעזרת אבני דריכה


הגשם הוא רק עניין אחד שאותו אבני מדרך נכונות יכולות לפתור. כאשר מוסיפים אבני מדרך לגינה, מקבלים עיצוב שונה, מסעיר ומסתורי יותר והתוצאה היא גינה חסכונית יותר, יפה יותר וייחודית.
כדי לבחור אבני מדרך צריך להחליט על המראה שרוצים לקבל. צבע האבן ישפיע על המראה הסופי, לכן צריך לקחת את זה בחשבון. כל צבע ייתן תוצאה שונה. ניתן גם לשלב אבני מדרך עם חלוקי נחל, שילוב שישדרג את השביל וייתן מראה אחר, כאשר אפשר ליצור אשליה של מים אם בוחרים חלוקי נחל כחולים.

 

איך לבחור אבני מדרך בצורה נכונה?


אחד הדברים שצריך לקחת בחשבון לפני שניגשים לבחור אבני מדרך הוא תכנון השביל. כמות האבנים שתידרש תושפע מאורך השביל. כך שאם מדובר על שביל כניסה, שהוא שביל יחסית קצר, אבני מדרך מרובעות או מלבניות יתאימו כאן. האבנים המרובעות מגיעות בגודל סטנדרטי של 40 על 40 סנטימטרים. אפשר לשנות את הגודל, אך זה הסטנדרט. המלבניות, לעומתן, מגיעות בגודל של 56 על 70. שילוב של דשא סינתטי בין אבני המדרך לגינה יכול להוסיף ליופי ולתת טוויסט כפרי יותר בשביל הכניסה. מלבד הצורות הסטנדרטיות, אפשר לחתוך אבני מדרך בכל צורה, מה שייצור שביל ייחודי עם אמירה משלכם, שישתלב עם העיצוב של שאר הגינה והבית בצורה הטובה ביותר.


לסיכום, ביחד עם חלוקי נחל, אבני מדרך יכולות להיות פתרון לכניסה לבית, שלא רק יחסוך את הבוץ בכל חורף, אלא גם יראה טוב מבחינה עיצובית. גם בגינה האחורית אבני מדרך יכולות להוסיף המון, גם אם אין לך דשא סינתטי. להתאמת אבני המדרך הנכונות בשבילך הן מבחינת העובי והצורה והן מבחינת המחיר, אנחנו מזמינים אתכם ליצור קשר עוד היום.
 

אבני מדרך לגינה, כמו אלמנטים רבים אחרים אבני מדרך נועדו למנוע דריכה ישירה על האדמה, במיוחד לאחר השקיה.. הן ימנעו לכלוך, בוץ ויחסכו לכם ניקיון. אבני מדרך שטוחות משמשות להליכה בתוואי על הדשא, שבילים למחסן, ריצוף שטח, חניות, פינת מנגל, פינת ישיבה ועוד..
אבני מדרך קיימות בשלל צבעים, כגון: אדום, חום, שחור וורוד.  אבני מדרך קיימות במראה חלק לחלוטין או במראה טבעי.
אצלנו במשתלה תמצאו מגוון ענק של אבני מדרך מחיר מעולה והכי חשוב שירות נהדר עד לגינה שלכם.
 

קטלוג תמונות חלקי של אבני מדרך לגינה

אבני מדרך - דגם מנוסר חלק אבני מדרך - דגם מנוסר פראי אבני מדרך - דגם גמעין
אבני מדרך צבע אפור אבני מדרך - דגם צפחה אבן מדרך גרנות
יציקות אבני מדרך, דגם מנוסר יציקות אבני מדרך, דגם כפתור אבני מדרך - דגם מנוסר חלק
אבן מדרך - דגם בזלת אבן מדרך צבע אפור אבני מדרך אפור לבן
אבן מדרך גמעין אדום אבני מדרך גוונים שונים בתפזורת אבני מדרך - דגם יצוק עגול
אבן מדרך בזלת אבני מדרך - דגם בזלת אבני מדרך בורדו
אבני מדרך ציפחה אבן מדרך - דגם מנוסר אבן מדרך - דגם כורכר
אבן מדרך יצוקה אבני מדרך דמוי אדן רכבת מעץ אבן מדרך גרנית
 
אבני מדרך במשטח אבני מדרך בורדו במשטח   


 

כל הזכויות שמורות, אין להעתיק ללא אישור בכתב! אתר אוצר הטבע - מתחם פי גלילות רמת השרון טלפקס: 03-6447488